ABOUT US

Značka Sevenfive je nová módní česká značka oblečení. Zaměřuje se především na zajímavé střihy a kvalitní látky, ze kterých se všechny její kolekce vyrábí. Tenhle nápad se zrodil v hlavě 4 kamarádům ve škole a tak se ho rozhodli zrealizovat.

JAK VÁS NAPADLA MYŠLENKA ZALOŽIT ZNAČKU S OBLEČENÍM?

No šlo o to, že jsme do toho šli ve 4 lidech. A chodíme spolu do jedné školy. Už když sme se nějak poprvé viděli a bavili jsme se o tom co, chceme jednou dělat, jsme měli jasno. Chceme něco tvořit a budovat a oblečení je něco, o co se každej z nás už nějakou dobu zajímá a vlastně je to naše hobby. Je jasné, že je každý z nás úplně jiný, ale právě to je ta výhoda, protože každej z nás je vyjímečný v něčem jiným a dohromady se můžeme doplňovat.

CO JE TO VLASTNĚ SEVENFIVE A PROČ ZROVNA SEVENFIVE?

Heh. Proč zrovna 75? Na to sami nějak neumíme odpovědět. Líbilo se nám to číslo na papíře a i to jak se vyslovuje. Začalo to jako crew mezi boys a postupem času se to stalo spíš jak styl života, kterej se nazval právě tímhle číslem. Ale sme rádi, že konečně můžeme ukázat naše nápady i ostatním lidem a no snad se jim naše oblečení bude líbit

JAK TO VIDÍTE DO BUDOUCNA, KOLIK KOLEKCÍ PLÁNUJETE A ZŮSTANETE JEN U MIKIN A TRIK?

Zatím nám přichází do prodeje první kolekce, která už bude brzo v našem E-Shopu, ve které jsou dvě trika a jedna hoodies mikča, ale do dalších kolekcí rozhodně hodláme zahrnout i nějaký větrovky, bucket hat a časem přijdou do prodeje i pásky a různé doplňky. Jinak určitě nějaký další plány do budoucna máme, ale to bych nechal až na později.

VAŠE STRÁNKA FUNGUJE ZÁROVEŇ I JAKO BLOG PRO LIDI, KDE SE DOZVÍ RŮZNÉ INFO, AŤ UŽ S MUSIC, NEBO FASHION APOD. PROČ STE SE DO TOHO VRHLI A CO OD TOHO ČEKÁTE?

Naše stránky jsou rozděleny na dvě strany. Jedna informuje world fashion a co se děje všude ve světě a ta druhá je především o nás a náš E-shop.
Naše myšlenka byla taková, že se s boys denně bavíme o to na jakou akci bysme chtěli jet a nebo co se děje novýho ve světě fashion, music, a tak celkově a rozhodli sme se tohle info sdílet i s ostatními. Tak doufáme, že je naše příspěvky zaujmou, stejně jako naše oblečení…